Tööpakkumine: hambaraviõde

Tööpakkumine hambaraviõde

Otsime oma Kaarli kliiniku meeskonnaga liituma

HAMBARAVIÕDE

Sinu ülesandeks on koostöös arstiga kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine patsientidele. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ning seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Sobiv kandidaat teeb tööd sisemise särtsuga, on empaatiline ja meeldiv suhtleja. Sul on õe haridus ja varasem hambaraviõe töökogemus. Oled erialaselt uudishimulik ja hindad meeskonnatööd. Suhtled vabalt eesti keeles ning saad hakkama ka vene ja/või ingliskeelses suhtluses. Kasuks tuleb Hammas programmi tundmine.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiuvaldkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

 

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambaraviettevõtete grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Unimedi gruppi kuuluvad ortodontia- ja hambaravikliinikud ning hambalaborid, tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning neljas väiksemas kohas üle Eesti. Alates 2018. aastast kuulub Unimed Gruppi ka grupi suurim kliinik – Kaarli Hambaravi.