Kaarli Hambalabor

Kaarli Hambalabori veebileht – www.khl.ee

1999 aastal asutatud Kaarli Hambalabor on tänaseks kasvanud tipptehnoloogiat ja esteetilisi materjale kasutatavaks  hambalaboriks.
Meie meeskonnas töötab 20 hambatehnilise haridusega spetsialisti.

Kaarli Hambalaborisse on märkimisväärselt investeeritud, tänu millele toimub tootmine innovaatilisi lahendusi kasutades. Hindame kõrgelt CAD/CAM tehnoloogia tänapäevaseid võimalusi ning võimaldame laborisse saata ka digitaalseid jäljendeid.

Teisalt oleme veendunud, et inimfaktor on korraliku toote peamine alustala. Oluliseks peame  hambaarsti ja hambatehniku koostööd samuti väärtustame koostööpartneri kõrget planeerimisoskust, täpsust ja kvaliteeti ning tagame omalt poolt võimalikult kiire ja mugava tööprotsessi.

Meie eesmärk on saavutada maksimaalselt parim tulemus, mis iga konkreetse patsiendi puhul võimalik.
Kaarli Hambalabor annab valmis tööle kaasa Tellimusmeditsiiniseadme kinnituskirja, milles me kinnitame et toode on valmistatud patsiendile vastavalt tema raviplaanile. Tellimusmeditsiiniseade vastab olulistele nõuetele, mis on sätestatud meditsiiniseadme direktiivis (MDD) 93/42/EMÜ ja ka meditsiiniseadme seaduse ning selle alusel kehtestatud õigusaktide nõuetele.

Kaarli Hambalabor järgib oma juhtimissüsteemis ISO 9001 : 2015 standardit.