Hambalabor

Hambalabori veebileht: www.khl.ee

Hambalabori kontaktid:

1999. aastast tegutsenud Kaarli Hambalabor liitus 2020. aastal Dental Designi hambalaborite grupiga (www.dentaldesign.ee). Dental Designil on hambalaborid Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Kaarli Hambalabori töötajad jätkavad hambalabori teenuste pakkumist Dental Designi nime alt.

Hambalaborisse on märkimisväärselt investeeritud, tänu millele toimub tootmine innovaatilisi lahendusi kasutades. Hindame kõrgelt CAD/CAM tehnoloogia tänapäevaseid võimalusi ning võimaldame laborisse saata ka digitaalseid jäljendeid.

Teisalt oleme veendunud, et inimfaktor on korraliku toote peamine alustala. Oluliseks peame  hambaarsti ja hambatehniku koostööd samuti väärtustame koostööpartneri kõrget planeerimisoskust, täpsust ja kvaliteeti ning tagame omalt poolt võimalikult kiire ja mugava tööprotsessi.

Meie eesmärk on saavutada maksimaalselt parim tulemus, mis iga konkreetse patsiendi puhul võimalik. Hambalabor annab valmis tööle kaasa Tellimusmeditsiiniseadme kinnituskirja, milles me kinnitame et toode on valmistatud patsiendile vastavalt tema raviplaanile. Tellimusmeditsiiniseade vastab olulistele nõuetele, mis on sätestatud meditsiiniseadme direktiivis (MDD) 93/42/EMÜ ja ka meditsiiniseadme seaduse ning selle alusel kehtestatud õigusaktide nõuetele.