Hinnakiri

Hambaravitööde täpne hind selgub konsultatsiooni ja raviplaani koostamise käigus.

Meie kliinikutes tasuvad visiiditasu (5 €) kõik Eesti Haigekassa raviteenuseid saavad alla 19-aastased ravikindlustatud lapsed ja eriarsti vastuvõttu ravipõhiselt külastavad patsiendid (Ravikindlustuse seadus §67, §70 ja §72).

Ravikindlustatud laste hambaravi eest tasub Haigekassa vastavas loetelus nimetatud teenuste eest. Pensionäride proteesitöödest tasub Haigekassa 260 € üks kord kolme aasta jooksul.

ISIC ja ITIC kaardi omanikele kehtib soodustus 5% (v.a müüdavatele kaupadele). Soodustuse saamiseks tuleb vastav dokument esitada enne arve vormistamist registraatorile. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.

Raviteenuste eest tasumine toimub kohe pärast visiiti registratuuris.

Tasumiseks pakume erinevaid võimalusi: sularaha, pangakaart ja MediCrediti terviselaen.

Kui patsiendil on kliinikule võlgnevusi, siis plaanilist tervishoiuteenust talle ei osutata.

NB! Teenindame teid ainult isikut tõendava dokumendi alusel!

Kui selgub, et teil ei ole võimalik vastuvõtule tulla, andke sellest palun märku esimesel võimalusel teada. Oleme selle eest väga tänulikud, sest etteteatamine annab võimaluse teistele patsientidele ja lühendab ravijärjekorda. Kui patsient tühistab oma visiidi vähem kui 24 tundi enne teenuse osutamiseks kokkulepitud aega või ei ilmu kokkulepitud ajal visiidile, on Kaarli Hambapolikliinik OÜ’l õigus nõuda patsiendilt mitteilmumisetasu 30 eurot.

 

Kaarli Hambaravi hinnakirjaga saab tutvuda siin:

Kaarli Hambaravi hinnakiri 2021