Tööpakkumine: radioloogiaõde/ tehnik

Ootame oma Kaarli kliiniku meeskonnaga liituma

 

RADIOLOOGIAÕDE/ TEHNIKUT

 

Ootame oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega radioloogiaõde/ tehnikut, kes aitaks meil patsientidele pakkuda esmaklassilist diagnostilist ravi.

Radioloogiaõe/ tehniku ülesandeks on: 

  • kvaliteetsete radiodiagnostiliste uuringute läbiviimine

Oled sobiv kandidaat, kui oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Sul on väga hea eesti ja vene keele oskus. Kasuks tuleb ka inglise ja soome keele oskus. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel kuni 30h nädalas.

 

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiuvaldkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ning arengusoovi. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused. Panustame Sinu arengusse läbi täiendkoolituste ja erialaspetsialistidest kolleegide nõuannete jagamisega. Töö asukoht: Toompuiestee 4, Tallinn.

 

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „radioloogiaõde/ tehnik“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 31. jaanuaril 2020.

 

Lisainfot konkursi ja tööülesannete osas annab õendusjuht Evelin Karja: evelin.karja@khp.ee | 5306 9655